Новини

Безплатен очен скрининг

Цветослав Макавеев ученик от XII клас на нашето училище се класира на осмо място на финала на 10 метра пистолет за юноши на Европейското първенство по спортна стрелба с пневматично оръжие във Вроцлав (Полша). Той зае седмо място в квалификациите, завърши със 109.6 точки.

1 Златен, 3 сребърни и 1 бронзов медал спечелиха днес стрелците на пушка на ДТ „Купа Варна“.
Учениците от Спортно училище“Н. Симов“ и СКСС „Светкавица“ Т-ще
Панайот Иванов- първо място при момчета, Виктор Дичев-второ място при юноши, Пламена Дамянова, Ивон Бориславова-втора и трета при момичета и Симон Иванов-втори при момчета, Владислава Янева-четвърта

Ученичката на Спортно училище „Никола Симов“- гр.Търговище Мирослава Минчева стана ЕВРОПЕЙСКА вицешампионка в индивидуалната дисциплина 60 изстрела пневматичен пистолет при девойките на Европейското първенство по спортна стрелба в Гьор Унгария с европейски и световен рекорд в квалификацията 21.02.2018. Поздравления и за треньора Борис Димитров.