Новини

Цветослав Макавеев ученик от XII клас на нашето училище се класира на осмо място на финала на 10 метра пистолет за юноши на Европейското първенство по спортна стрелба с пневматично оръжие във Вроцлав (Полша). Той зае седмо място в квалификациите, завърши със 109.6 точки.

1 Златен, 3 сребърни и 1 бронзов медал спечелиха днес стрелците на пушка на ДТ „Купа Варна“.
Учениците от Спортно училище“Н. Симов“ и СКСС „Светкавица“ Т-ще
Панайот Иванов- първо място при момчета, Виктор Дичев-второ място при юноши, Пламена Дамянова, Ивон Бориславова-втора и трета при момичета и Симон Иванов-втори при момчета, Владислава Янева-четвърта

Ученичката на Спортно училище „Никола Симов“- гр.Търговище Мирослава Минчева стана ЕВРОПЕЙСКА вицешампионка в индивидуалната дисциплина 60 изстрела пневматичен пистолет при девойките на Европейското първенство по спортна стрелба в Гьор Унгария с европейски и световен рекорд в квалификацията 21.02.2018. Поздравления и за треньора Борис Димитров.